Rhea Cosmetics
ПРОДУКТИ
Пройдіть тест
In the salon
Про нас
Контакти
Pro
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

Спробуйте наш
Skincoding тест®

Знайдіть продукти, які доставлять радість Вашій шкіріВаша шкіра унікальна і неповторна, тому ми створили індивідуальний догляд за Вашою шкірою. І створили його спеціально для Вас." Одного разу я подивився на людину, яку дуже любив, і зрозумів, що ми абсолютно різні. Я зрозумів, що якщо хочу зберегти її красу, мені потрібно знайти косметичний засіб, який би лагідно і ефективно доглядав за шкірою, яку я так любив. Але я нічого не знайшов, тому взяв всі найбільш передові дермокосметичні технології, найпотужніші активні інгредієнти та створив його сам. Це був єдиний продукт, який ідеально підійшов її шкірі. Разом ми створили косметику Rhea Cosmetics: догляд за шкірою на основі гуманності.

Тому я взяв усі найбільш передові дермокосметичні технології, найпотужніші активні інгредієнти і створив її. Це був єдиний продукт, який ідеально підійшов її шкірі.

Разом ми створили Rhea Cosmetics - засоби для догляду за шкірою людини на основі гуманності. "


Rhea Cosmetics
Сара і Джанмарко Альфонсо, ми
Rhea Cosmetics

Skincoding®
Пройдіть наш тест і підберіть ідеальні продукти для Вашої шкіри

Лише уявіть собі можливість читати шкіру, розшифровувати та розуміти її. Ця можливість називається Skincoding®. Це - одна з найшвидших автодіагностик, доступних в Інтернеті та в авторизованих в компанії Rhea.Відповідальність, яка нас об'єднує

В очах нашої планети ми всі рівні. Нас об’єднує відповідальність за збереження унікальності Землі, тому ми вирішили щоденно реалізовувати екологічний та гуманний проєкт. Ми доглядаємо за шкірою людини і маємо зелену душу.
Rhea Cosmetics

Відкрийте для себе світ RheaRhea Cosmetics Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics

RHEA PROFESSIONAL
Ви косметолог?

Одного разу ми розглядали Ваші руки і подумали: руки цього косметолога здатні створити щось велике. Вони можуть формувати тіло, змінювати вік, створювати унікальні процедури для кожної людини. Головне, щоб вони мали правильний догляд за шкірою, але такого не було. Тому ми його створили.
Rhea CosmeticsAlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue
AlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue
AlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue