Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

Wypróbuj nasz Skincoding

Odkryj produkty, które uszczęśliwią Twoją skórę.Twoja skóra jest unikalna i niepowtarzalna. Dlatego stworzyliśmy personalizowaną pielęgnację szytą na miarę, specjalnie dla Ciebie." Pewnego dnia spojrzałem na osobę, którą kocham I zdałem sobie sprawę z tego jak jesteśmy różni. Zdałem sobie sprawę, że jeśli chcę zachować jej urodę, muszę znaleźć kosmetyk który pielęgnuje tą kochaną skórę. Ale nie było żadnego.

Zatem, wziąłem najsilniejsze składniki aktywne oraz zaawansowane technologie kosmetyczne i stworzyłem to. To był ten idealny produkt dla jej skóry.

Razem stworzyliśmy Rhea Cosmetics, Human Based Skincare. "


Rhea Cosmetics
Sara i Gianmarco Alfonso, my
Rhea Cosmetics

Skincoding®
Zrób nasz test i odkryj idealne produkty dla Twojej skóry.

Wyobraź sobie, że potrafisz czytać skórę, rozszyfrowywać ją i zrozumieć. To właśnie Skincoding® - szybka autodiagnoza dostępna online oraz w autoryzowanych Instytutach Rhea.Odpowiedzialność,
która nas łączy.

W oczach naszej planety wszyscy jesteśmy równi. Zjednoczeni odpowiedzialnością za zachowanie wyjątkowości Ziemi, postanowiliśmy każdego dnia angażować się w zrównoważony i humanitarny projekt. Nasza pielęgnacja Human Based Skincare oparta jest na człowieku, a nasza dusza jest zielona.
Rhea Cosmetics

Odkryj świat RheaRhea Cosmetics Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics

RHEA PROFESSIONAL
Czy jesteś kosmetologiem?

Pewnego dnia patrzyliśmy na Twoje dłonie. I pomyśleliśmy: ręce tej kosmetyczki mogą dokonać wielkich rzeczy. Mogą modelować ciało, redefiniować wiek, tworzyć unikalne programy dla każdego. Gdyby tylko miały dostęp do właściwej pielęgnacji. Ale nie miały. Więc stworzyliśmy ją.
Rhea CosmeticsAlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue
AlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue
AlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue