Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

Proovige meie
nahakodeerimise testi®

Leia tooted, mis teevad sinu naha rõõmsaks.Teie nahk on ainulaadne ja kordumatu. Seetõttu lõime kohandatud nahahooldustooted. Loodud just sinu jaoks." Ühel päeval vaatasin inimest, keda ma armastasin, ja mõistsin, et oleme üsna erinevad. Sain aru, et kui tahan tema ilu säilitada, pean leidma kosmeetikavahendi, mis hooldaks nahka, mida ma nii väga armastasin. Aga polnud ühtegi.

Seega võtsin kõik kõige rohkem arendatud dermokosmeetilised tehnoloogiad, kõige võimsamad toimeained ja lõin selle. See oli ainus toode, mis sobib tema nahale.

Koos lõime Rhea Cosmetics, inimpõhise nahahoolduse "


Rhea Cosmetics
Sara ja Gianmarco Alfonso, meie
Rhea Cosmetics

Skincoding®
Tehke meie test ja avastage oma nahale ideaalsed tooted.

Kujutage ette, et suudate nahka lugeda, seda dešifreerida ja mõista. Seda nimetatakse Skincoding®-iks ja see on kiire autodiagnostika, mis on saadaval internetis ja volitatud Rhea instituutides.Vastutus,
mis meid ühendab.

Meie planeedi silmis oleme me kõik võrdsed. Vastutades koos Maa unikaalsuse säilitamise eest, oleme otsustanud pühenduda iga päev jätkusuutlikule ja humaansele projektile. Oleme inimpõhine nahahooldus ja meie hing on roheline.
Rhea Cosmetics

Avastage Rhea universumRhea Cosmetics Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics

RHEA PROFESSIONAL
Kas sa oled kosmeetik?

Ühel päeval vaatasime Su käsi. Ja me mõtlesime: selle kosmeetiku käed võivad korda saata suuri asju. Nad võivad vormida keha, muuta Su vanust, luua ainulaadseid hooldusi igale inimesele. Kui vaid neil oleks õiged nahahooldustooted. Aga nad ei teinud seda. Nii et me lõime selle.
Rhea CosmeticsAlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue
AlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue
AlFemminileù
ClioMakeu
Cosmopolita
Dit
FanPageIt
VanityFair
Vogue