See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

Vend.
Õde.
Ema.Kui olete siin, tähendab, et olete keegi eriline. Keegi ei loe veebisaitidel "meie kohta" lehekülge. Tõenäoliselt loete ka etikettide tagakülgi ja esitate endale mõningaid küsimusi kosmeetikatööstuse kohta. Ilmselt teate juba, et sageli on kosmeetikabrändide taga vaid juhid. Rhea brändi taga on vend, kes on harjunud visualiseerima kosmeetilisi nägemusi, mis panevad kõiki ütlema: "Hei, seda ei saa teha!!", väga ratsionaalne õde, kes muudab need nägemused reaalsuseks, ja ema, kellest see kõik 30 aastat tagasi alguse sai, Dermosfera nime all. Põhimõtteliselt, räägime Gianmarcost ja Sara Alfonsost ja Franca Zironist.

Ja siis on grupp noori (keskmine vanus alla 39), milles on ülekaalus naissugu (meie töötajatest on 85% naised). Nad on meie reisikaaslased oma eriliste lugudega: laotöötaja on kihlatud ostuosakonna juhatajaga, müügiagent on armunud graafilisse disainerisse, kuid pole seda talle kunagi tunnistanud, kui keegi meist abiellub, siis tahame kõik minna ja aidata kleiti valida - ja nii edasi, üheskoos hullumeelse ideega teha nahahooldust teistmoodi.

Näed siis? Me oleme ka erilised.


Rhea Cosmetics