See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

Päikesehooldused,
aktiivsete ainete kihistus, et
ette valmistada või parandada
nahka päikese eest.Valmistage nahk päikese jaoks ette ja taastage see pärast päikese käes viibimist vormi. Avasta näo- ja kehahooldused, mis läbi Layerini meetodi tagavad sulle särava ja kauakestva päevituse.
DermoLayerin® Päike Taastavad näohooldusrituaalid, mis kiht kihi järel, küllastavad nahka aktiivsete ainetega, mis on valitud vastavalt Teie vajadustele, et tugevdada nahka enne ja pärast päikese käes viibimist.
DermoLayerin® Päike Energiseeriv hooldus enne/pärast päikest Annab nahale uut energiat, stimuleerib uute rakkude teket ja äratab naha ainevahetust siledaks ja säravaks. Annab või säilitab loomuliku ja ühtlase päevituse, täpselt nagu pärast päikese käes viibimist. Hapnikku andev ravi enne/pärast päikest Kontrasteerib vananemise märke ja vabasid radikaale, samal ajal niisutades nahka sügavuti. Aitab nahal taastada nooruslikkuse ja sära. Teeb jume heledamaks ning tagab või säilitab loomuliku ja ühtlase päevituse. Ravi taastamine enne/pärast päikest. Taastab nahas õige niisutuse ja toitained, pakkudes tugevust ja heaolu. Annab jan säitab särava ja loomuliku päevituse. Kestus Nahale, mis päike paitanud vähemalt 60 minutit.
MorphoLayerin® Päike Biorestruktureerivad kehahooldused, mis ühendavad heaolu ja tõhususe, et saada keha soovitud vormi poole. Kiht kihi järel kohandatakse ravi vastavalt Teie vajadustele.
MorphoLayerin® Päike Energiat taastav hoolitsus – eel-peale päevitamist Tagab kohese valgustunde tänu oma stimuleerivale toimele, mis äratab naha ainevahetust, väljutab toksiine. Annab ja säilitab merevaigukollase ja ühtlase päevituse. Lipodetox-ravi – eel ja peale päevitamist. Aitab ümber kujundada kehakontuure, et nahk oleks toonuses ja kompaktsem. Aktiveerib sügava rasva eemaldamise ja detoksifitseerib naha sügavalt. Nahk omandab pronksise ja ühtlase tooni. Lõõgastav hoolitsus – eel ja peale päevitamist. Pakub ühe korraga sügavat lõdvestust, naha toitmist ja mineraalidega rikastamist. Nahk on koheselt rahustatud ja niisutatud. Suurendab naha loomulikku kaitsevõimet ning säilitab kuldse ja särava tooni. Kestus 70 minutiline protseduur ja keha on kui uuestisüntinud.