See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

Me trotsime keemiaseaduseid.Lõime kimääri, ajutise emulsiooni, mille toimeainete kontsentratsioon on nii kõrge, et see lõhuks iga teise kreemi. Murdsime emulsiooni piirid, nüüd saad ka sina seda ise teha. Superkreemi saamiseks peate lihtsalt oma Rhea kreemi segama B-Dose boosteriga. Kuid kasutage seda kiiresti: see on ajutine.
VESI, ÕLI, KREEM (emulsioon) Kreemitoimeainete kogus on muutmatu: see ei tohi ületada teatud piiri. Rohkema lisamine põhjustaks emulsiooni purunemise.
NÕRGALT TOIMIV EMULSIOON
Kehv toimeainete sisaldus.
KESKMISELT TOIMIV EMULSIOON
Keskmine toimeainete sisaldus.
KÕRGE FUNKTSIONAALSUSEGA EMULSIOON
RHEA kreem: Väga kõrge toimeainete sisaldus.
ÜLIFUNKTSIONAALNE EMULSIOON
Rhea kreem + B-Dose ajutine emulsioon: see segatakse vahetult enne kasutamist, spetsiaalselt teie naha jaoks ja see on ainus viis saada nii suures koguses toimeaineid sisaldav toode.

Kosmetogenoomiline,
kosmetseutiline,
kronokosmeetiline,
neurokosmeetiline,
fütotseutiline,
peptiidkosmeetika.
Kõik samal nahal.Kujutage ette kosmeetikat, mille aroom stimuleerib teie organismi endorfiine tootma, lõdvestades ja parandades teie nahka. Meie kosmeetikatoodetel on see toime olemas. Seda nimetatakse neurokosmeetikaks.

Kujutage ette mõnda teist, mis kohandub teie naha ööpäevaste rütmidega, aidates sellel une-ärkveloleku tsükli ajal taastuda. Meie kosmeetikatoodetel on see toime olemas. Seda nimetatakse kronokosmeetikaks. Nüüd on meie tooted täis sõnu, nagu Cosmeceutical (koostised, mis sisaldavad farmakopöa toimeaineid), Cosmetogenomic (koostised, mis stimuleerivad DNA kaitsemehhanisme), Phytoceutical (võimsad taimset päritolu toimeained), Peptide Cosmetic (koostised biomimeetiliste peptiididega).

Nende selgitamine on keeruline, kuid teie nahk mõistab neid sõnu mõistmata. Tutvuge meie toimeainetega.