See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

INIMESEPÕHINE NAHAHOOLDUS.Kas pole imelik? Rääkida inimestest ja nende kesksest rollist meie missioonis? Klassikaliste nahahooldusstandardite järgi on kõik jagatud kategooriatesse: noor ja küps, naine ja mees, hele nahk ja tume nahk. Teisest küljest peaks meie arvates nahahooldus olema täielikult kohandatud, see peaks vastama TEIE konkreetse ja ainulaadse naha vajadustele, mitte üldise inimeste kategooria põhistele vajadustele. Nii et kui esitleme teile mõnda oma toodet, soovime, et see oleks TEIE oma.

Ja kuidas me seda saavutame? Tänu meie segatavale nahahooldusele, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele. Mõelda vaid: planeedil on 7 miljardit inimest. Rhea tooteid kombineerides saate 31 miljardit erinevat kosmeetikalahendust.

Meie missioon on luua tooteid igale inimesele, ka alles sündivatele inimestele! Tutvuge meie koostiste taga peituva teadusega.