See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

MorphoLayerin®
Bioloogiliselt ümberstruktureeriv ravi
teie kehakuju ümberkujundamiseks.See on nagu rätsepa juures käimine, välja arvatud see, et eritellimusel valmistatud kleit on valmistatud kosmeetilistest kihtidest, mis muudavad teie keha. Saladus on toimeainete segus, mille Dermoteknoloog® teie jaoks välja valib, ja ravimeetodis, mis ulatub üle pinna, tungides sügavale nahka ja täites selle toimeainetega. Biorestruktureerimine võib alata!
Lümfiringet ja vereringet parandav Kergendav rituaal rasketele jalgadele: ideaalne mugavuse taastamiseks ja raskete ja väsinud jalgade leevendamiseks. Pole head lümfiringet, pole head enesetunnet!
enne pärast
enne pärast
Klõpsa piltidel, et näha enne ja pärast
Lümfiringet ja vereringet parandav Ideaalne, kui Teie jalad on rasked ja hakkavad kogu päeva jooksul valutama. Ideaalne eriti füüsilise väsimuse ja kurnatuse perioodidel. Mida see teeb Aktiveerib lümfiringe ja liigse vedeliku ärajuhtimise, et anda jalgadele värske ja kerge tunne. Vastandab veepeetust ja venoosset haprust, eemaldades toksiine. Kestus 70-110 minutit sõltuvalt soovitud tulemustest.
Trimmiv/Ümberkujundav Tõhus ravi kõige häirivamate puuduste vastu: need, mis on seotud rasva ja tselluliidiga. Ideaalne hooldus, et saada tagasi need teksad, mida Te pole aastaid kandnud.
enne pärast
enne pärast
Klõpsa piltidel, et näha enne ja pärast
Trimmiv/Ümberkujundav Ideaalne, kui Teie kehal on rasvaladestused, tselluliit ja apelsinikoor. Eriti sobilik kõige kriitilisemate piirkondade ümberkujundamiseks, millest isegi jõusaal lahti ei saa. Mida see teeb Määratleb uuesti silueti ja soodustab nähtavat ümberkujundamist. Stimuleerib rasvade väljutamist, takistades tselluliidi ja uute rasvarakkude teket. Vähendab apelsinikoore nahka. Kestus 70-110 minutit sõltuvalt soovitud tulemustest.
Rahustav/lõõgastav Siin on lahendus stressi ja lihaspingete vastu: hooldus, mis sügavalt lõdvestab vaimu ja keha, et saavutada kohene heaolu ja kosmiline ilu.
enne pärast
enne pärast
Klõpsa piltidel, et näha enne ja pärast
Rahustav/lõõgastav Ideaalne, kui Elad läbi psühho-füüsilist väsimust, kõik lihased on puudutamisel rasked ja valusad. Ideaalne tasakaalu tagasi toomiseks, kui Sul on meeletu ja palju muresid. Mida see teeb Aitab leevendada lihaspingeid, leevendades koheselt valu. Lõõgastab ja taaselustab keha, rikastab kudesid mineraalidega sügavaks taastumiseks. Kestus 70-110 minutit sõltuvalt soovitud tulemustest.
Toniseeriv/Pinguldav See on keha kontuurimise hooldus, mis tõstab kehakontuuri, et anda Sulle toonuses siluett ja venitusarmideta nahk. Sina ja marmor pole kunagi olnud nii sarnased.
enne pärast
enne pärast
Klõpsa piltidel, et näha enne ja pärast
Toniseeriv/Pinguldav Ideaalne, kui Teie siluett on halvasti määratletud ja nahk, eriti raskusjõule rohkem allutatud piirkondades, on lõtvunud ning sellel on voldid ja venitusarmid. Sobib ka menopausi ajal. Mida see teeb Stimuleerib naha tugikiude, et anda nahale uut tugevust ja elastsust. Tõstab kehaprofiile "keha kujundava" efektiga, et saada toonusem ja saledam siluett. Kestus 70-110 minutit sõltuvalt soovitud tulemustest.