See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

Ka ökosüsteem koosneb inimestest.Rhea Forest koostöös Treedomiga on pühendumise, mida kavatseme iga päev uuendada, tulemus: kakaopuud Kamerunis jätkusuutliku ja humaanse agrometsandusprojekti jaoks pakuvad kohalikele elanikele sissetulekuallikat, toidutoetust, aidates samas kaasa metsade süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamisele nullilähedase süsiniku jalajälje suunas.

Oleme vegan bränd.Olla vegan nahahooldus bränd oli loomulik ja vastutustundlik valik. Jah, loome tooteid, mis seavad inimesed esikohale, kuid teame, et inimesed pole selle planeedi ainsad elanikud. Me armastame ja võtame omaks kõik eluvormid ning meie kohus on neid kõiki austada ja kaitsta. Ja seetõttu on meie tootevalik täielikult "vegan-sertifikaadiga": Rhea tooted on 100% vabad loomse päritoluga ainetest. Garantii, mille on kinnitanud Vegan OK, mis on maailma kõige levinum vegantoodete eetiline standard.Roheline energia ja ringprotseduurid.Kõik meie kosmeetikatooted on valmistatud meie enda laboris ja toodetud täiustatud tootmisprotsesside abil, mis ühendavad kõrgtehnoloogia ja meisterlikkuse. Erinevalt suurtest kosmeetikaettevõtetest hõlmab meie meetod väikeste partiide loomist, mis võimaldab värske ja jäätmevaba toote nimel pöörata tähelepanu pisimatele detailidele. Meil on tootmispind ja protsess, mida toetab "puhasruumi" tehnoloogia justkui oleks see farmatseutiline, ning meil on fotogalvaaniline süsteem, mis katab kogu tootmisosakonna energiavajaduse ning suletud ahelaga süsteem vee taaskasutamiseks. Kõik toorained valitakse ja hangitakse parimatelt sertifitseeritud tarnijatelt ning osa neist saadakse koostöös Bologna ülikooliga kohalike tarnijate värsketest müümata toodetest: köögiviljadest ja puuviljadest, et saada aktiivseid fütotseutilisi aineid 0 km kauguselt ja 0 jäätmetega.