See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics

OxyFluid

Kiirgav vedelik / 50 ml
5

Kui arvate, et hapnik pole oluline, hoidke kolm minutit hinge kinni. Sinu nahk on täpselt nagu sina: see vajab hapnikku, et olla särav, elujõuline ja terve. Meie raketiekstrakti ja heksapeptiide sisaldav vedelgeel stimuleerib kudede hapnikuga varustamist ning kaitseb nahka keskkonna- ja füsioloogilise oksüdatsiooni eest, seda ka tänu lipoehappe, koensüümi Q10 ja tokoferooli kombinatsioonile. Kui soovid oma nägu heledamaks muuta ja tuhmile nahale uut energiat anda, on see toode just Sulle.

Te ei saa olla ilma kui...

INCI

Kas ma meeldisin sulle?

5
Slavica Stamenkoska
5
come per magia la luce sul tuo viso!
Rhea Fan
5
È da tempo che cercavo una crema in gel leggera rinfrescante ❤
Rhea Fan

FUNKTSIONAALSED TOIMEAINED

AntiOxySysteem

Liposomaalne kompleks, mis põhineb alfa-lipoehappel ja koensüümil Q10. Sellel on antioksüdatiivne toime, mis neutraliseerib vabade radikaalide aktiivsust.

KronoKompleks

Õllepärmi derivaat, mis tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet kahjulike keskkonnamõjude eest. Elustab ja pinguldab nahka.

Oligopeptiid 6

Aminohappeahel, mis tugevdab DNA parandamise ja uuenemise protsesse, säilitades genoomse terviklikkuse ja rakulise naha nooruse.

Pantenool

ProVitamin B5 parandab naha barjäärifunktsiooni, parandab selle elastsust ja toonust. Stimuleerib rakkude taastumist ja hoiab ära ülitundlikuse kujunemise.

Rocket Lehe Ekstrakt

Looduslik ekstrakt, mis täidab raku tasandil olulisi antioksüdantseid ja kaitsefunktsioone. See sekkub keha antioksüdantsesse reaktsiooni.

Tokoferool

E-vitamiin, mis takistab oksüdatsioonireaktsioone ja toimib bioloogilise antioksüdandina. Toimib vabade radikaalide eest kaitsva toimega.

Transcutol®

Alkoholist ja eetrist moodustunud lahusti, mis soodustab toimeainete läbitungimist, lahustades sarvkesta lipiidmaatriksi.

samuti soovitame...

siin on tooted, millega kombineerida OxyFluid

B-Dose V

Naha sära

5

10 ml

Bioluminestsents on jaanimardikate või teatud eredate lillede, näiteks vägiheina, lummav valgus. Vägihein on selle luminestseeruva...

CarbonClean

Taimne söe puhastusvahend

4.78

200 ml

Midagi enamat kui puhastusvahend: must rüütel, mis võitleb teie nahale sadestunud lisandite, toksiinide ja suduosakeste...

EyeDrain

Värskendav silmakreem

4.11

15 ml

Pole lõbus ärgata paistes silmadega. Mida teha? Taastage oma silmaümbrus koheselt ja vähendage vedeliku seiskumist meie...

Matt [mi]

Matistav [mikrobiome] näokreem

4.67

50 ml

Selle tugevuseks on kombinatsioon bakteriaalsetest toitainetest, savist, taimedest ja matistavatest pulbritest. Kompaktne...

ToniCream

Vedel toonikkreem

4.81

200 ml

Multifunktsionaalse toote all mõtleme me siin järgmist: niivõrd toimeainerikas toonik, et seda saab kasutada ka kerge...