See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics

DokumendidVeebisaidi poliitika

Mis tahes arvutis, mobiiltelefonis, tahvelarvutis, konsoolis või muus seadmes juurde pääsedes ja neid kasutades kinnitate ja tunnistate, et olete need kasutustingimused läbi lugenud, neist aru saanud ja nõustute neid järgima.

Dermosfera S.r.l võib neid kasutustingimusi ja omadusi igal ajal ette teatamata muuta. Dermosfera S.r.l teavitab kõigist muudatustest oma veebisaidil ja need muudatused jõustuvad seitse päeva pärast nende avaldamist.

Registreerimisprotseduur ja sisu üleslaadimine

Registreerimise käigus peate looma isikliku konto ("Konto"), sisestades oma hüüdnime ja e-posti aadressi.

Nõustute kõigis registreerimisvormides esitama enda kohta täpset ja ajakohast teavet.

Privaatsus


Dermosfera S.r.l teavitab teid oma andmetöötleja kvaliteedist, et teie isikuandmeid võidakse töödelda käsitsi või elektrooniliste vahenditega ja salvestada Dermosfera S.r.l andmebaasi. Teie isikuandmete edastamine Dermosfera S.r.l-le on ülalnimetatud eesmärkidel tingimata vajalik. Kui keeldute oma isikuandmete nõutud edastamisest, ei saa Dermosfera S.r.l ülalnimetatud teenuseid osutada.

Kolmanda osapoole õiguste kaitse


Dermosfera S.r.l austab kolmandate isikute õigusi ja eeldab, et teete sama. Te ei postita sisu, mis rikub kolmandate isikute õigusi, sealhulgas intellektuaal- ja tööstusomandi õigusi ja seadusi.

Privaatsuspoliitika

Küpsisepoliitika


RheaCosmetics.com veebisait kasutab küpsiseid, et parandada navigeerimise kvaliteeti ja tagada saidi korrektne toimimine. Sirvimist jätkates või nuppu OK vajutades nõustute selle kasutamisega vastavalt küpsiste kasutamise teabes sisalduvatele kasutustingimustele.

Teave küpsiste kasutamise kohta

Dermosfera S.R.L. kavatseb selle teabe abil anda Kasutajale teadaande veebilehe www.rheacosmetics.com – edaspidi selle saidi – küpsiste kasutamise ja haldamise kohta.

Küpsised on tekstifailid, mis sisaldavad teabepakette. Brauser salvestab need seadmesse – püsi- või mobiilseadmesse –, mida kasutatakse veebis sirvimiseks iga kord, kui veebisaiti külastatakse. Järgmistel külastustel saadab brauser need küpsised olenevalt tüübist ja funktsioonist veebilehele, kust need said, või kolmandale saidile.

Sõltuvalt nende püsivusest seadmes võib küpsised jagada kahte tüüpi: seansiküpsised ja püsiküpsised. Esimesed kustutatakse automaatselt arvutist, kui sirvimisseanss suletakse; sekundid jäävad seadme mällu, välja arvatud juhul, kui need on kustutatud või aeguvad. Mõlemat tüüpi saab kasutaja oma brauseri seadete kaudu navigeerimise lõpus kustutada.

Kasutatud küpsisetüübid


Tehnilised küpsised – tehnilised küpsised võimaldavad saidi halduril jälgida selle korrektset toimimist, analüüsides andmeliiklust, pakkudes anonüümsel ja koondatud kujul kogutud andmetel põhinevat teavet. Samuti võimaldavad need ilma konkreetset kasutajat tuvastamata ja profileerimata parandada saidi kasutuskogemust, nt. külastaja identifitseerimise säilitamine sama sirvimisseansi ajal. Tehniliste küpsiste paigaldamiseks ei ole külastajate eelnevat nõusolekut vaja; viimane võib installimist igal ajal takistada, muutes brauseri sätteid vastavalt allpool toodud meetoditele (vt KUIDAS KÜPSISED KEELDA). Tehniliste küpsiste paigaldamist takistades võib juurdepääs saidile või selle osale olla täielikult või osaliselt ohustatud.

Analüütilised küpsised – saidi haldur kasutab analüütilisi küpsiseid ka statistilise teabe kogumiseks koondvormingus saidi navigeerimis- ja juurdepääsurežiimide kohta (näiteks külastaja lehel veedetud aeg, enimkülastatud jaotised, geograafiline asukoht, kust lähtudes). kasutaja pääseb juurde jne). Külastaja saab analüütilised küpsised blokeerida, ilma et saidi kasutatavust kahjustataks või see piiraks. See veebisait kasutab kõnealuste küpsiste edastatava teabe analüüsimiseks Google Analyticsit. Need jälgimistööriistad töötlevad külastajate edastatud küpsiseid, et koostada statistilisi aruandeid nende tegevuse kohta saidil. Google Inc. (pakutavate teenustega seotud andmetöötluse autonoomne omanik) salvestab loodud andmed, nagu on näidatud järgmisel lingil kättesaadavas teabes: https://www.google.com/intl/it/analytics/learn/privacy .html. Külastajad, kes soovivad takistada oma andmete kasutamist analüüsitööriistade pakkujate poolt, saavad seda teha, järgides juhiseid lingil: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Suhtlemine andmekogumisplatvormide ja muude kolmandate osapooltega


Seda tüüpi teenus võimaldab kasutajatel suhelda andmete kogumise platvormide või muude teenustega otse saidi www.rheacosmetics.com lehtedelt, et andmeid salvestada ja taaskasutada, samuti kuvada konkreetseid bännereid või uuesti turundamise tegevusi (nt. selle veebisaidi sisu/toodetega seotud reklaame, kui kasutaja surfab teistel saitidel, kasutab mobiilirakendusi, otsib Google'ist või kasutab kõige populaarsemaid sotsiaalvõrgustikke).

Kui mõni neist teenustest on installitud, on võimalik, et isegi kui kasutajad teenust ei kasuta, kogub see kasutusandmeid nende lehtede kohta, kuhu see on installitud.

Sotsiaalvõrgustiku nupud ja vidinad


Saidil on CD-d. Sotsiaalsed nupud (või "sotsiaalpluginad") või ikoonid, mis võimaldavad jagada multimeediumisisu mõne saidihalduri valitud sotsiaalplatvormi kaudu. Nende nuppude kaudu jagamine hõlmab küpsiste edastamist kolmandatele isikutele ja kolmandatelt isikutelt. Eelnimetatud platvormidele edastatavad andmed, mis võivad olla sisestatud vastavate jagamistööriistade kaudu, ei ole mingil viisil saidi halduri kontrolli ja vastutuse all ning nende töötlemise eest vaadake sihtsaitide esitatud teavet.

Kuidas küpsiseid keelata


Külastaja saab muuta oma brauseri seadeid, kasutades haldamiseks, keelamiseks järgmisi juhiseid või kustutage kõik küpsised (tehnilised ja analüütilised):

Kontaktid


Kohajuhiga saab ühendust kontaktide jaotises oleva spetsiaalse vormi kaudu või e-posti aadressil info@rheacosmetics.com.

Küpsiste poliitika

Ravihoidja


Dermosfera S.R.L. (KM number: 00633561204), mille peakontor asub (40068) San Lazzaro di Savena (BO), Via Commenda 3/A (tel: 051.463067 – faks: 051.463275 – e-post: info@rheacosmetics.com), Ownerina käsitleb selle veebilehe (“Sait”) Kasutajate/külastajate isikuandmeid täielikult kooskõlas isikuandmete kaitse üldmääruse – edaspidi “määrus” ja Privaatsusameti 08.05.2014 sätte sätetega, mis sisaldavad “ Teabe andmise ja küpsiste kasutamiseks nõusoleku hankimise lihtsustatud protseduuride väljaselgitamine“. See teave on esitatud saidi www.rheacosmetics.com kohta, mis kuulub ettevõttele Dermosfera SRL ja mis kasutab või võib kasutada talle kuuluvat ja sellel saidil kuuluvat kaubamärki Rhea Cosmetics ning suhtlemisel klientidega, mis on seotud sama mõjuga. .

Kogutud ja edastatud andmetüübid


Sellel veebisaidil kas iseseisvalt või kolmandate isikute kaudu kogutud isikuandmed on eelkõige cd. küpsised (vt küpsisepoliitikat allpool) ja andmed (nimi, perekonnanimi, tarneaadress, e-posti aadress, telefoninumber, päringu teema ja muud sõnumi tekstis sisalduvad andmed), mille kasutaja otsustab spontaanselt esitada registreerimise ajal saidi ja/või uudiskirja teenuse ja/või spetsiaalse kontaktivormi kaudu.

Dermosfera S.R.L. säilitab ka ühendustega seotud tehnilisi andmeid (logi), et võimaldada seadusega nõutud turvakontrolli ning tõsta pakutavate teenuste kvaliteeti ja isikupärastada neid vastavalt Kasutajate/külastajate vajadustele.

Ravi eesmärk, meetod ja õiguslik alus


Sellel saidil kogutud isikuandmeid töötleb Dermosfera S.R.L. elektrooniliselt ja paberkandjal. allpool loetletud eesmärkidel:

a) võimaldama kasutajatel saidil registreeruda, mis on vajalik tingimus ostude sooritamiseks ja seetõttu lähtub vajadusest võtta huvitatud poole taotlusel lepingueelne meede;

b) võimaldama Kasutajatel selle registreerimisel saidil oste sooritada, samuti võimaldama Omanikul seotud toiminguid korrektselt sooritada (nt saadetisi hallata, klienti abistada või maksukohustusi täita): sel juhul töötlemine lähtub müügilepingu täitmisest, mille pooleks on huvitatud isik;

c) saata reklaammaterjale ja/või teostada oma toodete otsemüügitegevust, kasutades Kasutaja poolt varasemate ostude käigus antud e-posti koordinaate; ravi põhineb artikli selgesõnalisel sättel. Seadusandliku dekreedi 196/2003 artikkel 130, samuti andmetöötleja õigustatud huvi kohta otseturundustegevuste läbiviimisel kasutajatele, kes on juba Dermosfera S.R.L. kliendid.

d) registreerima kasutajad, olenemata nende saidil registreerumisest, Rhea Cosmetics kaubamärgi toodetega seotud teabeteenustega, kui huvitatud osapooled on selleks andnud selgesõnalise nõusoleku.

e) võimaldama veebisaidi korrektset toimimist ja parandama kasutaja sirvimiskogemust (vt küpsisepoliitikat), kui kasutaja on vastava bänneri kaudu nõusoleku andnud;

f) lubama Dermosfera S.R.L. sõnumite haldamiseks ja kasutaja poolt konkreetse kontaktivormi kaudu edastatud mis tahes laadi päringutele asjakohaselt vastamiseks; töötlemine põhineb antud juhul konkreetse taotluse rahuldamisel ja seega vastutava töötleja õigustatud huvil sellele viivitamatult vastata, samuti võimalikul vajadusel teostada lepingueelseid meetmeid, mis tuleb võtta kasutaja poole. taotlus;

Ravi kestus


Andmeid säilitatakse nii kaua, kui see on rangelt vajalik nende eesmärkide saavutamiseks, milleks need koguti, ja igal juhul tühistatakse konkreetse kontaktivormi kaudu tehtud taotluse korral, mis ei järgne registreerimisele. saidil pärast 60 päeva möödumist lubamisest; Rhea Cosmetics uudiskirjateenusega liitumise korral andmed kustutatakse huvitatud isiku poolt uudiskirjade saamiseks antud nõusoleku tagasivõtmisel. Igal juhul säilitab Dermosfera SRL isiklikku arveldusteavet mis tahes kaitsevajadusteks kohtus, ilma et see piiraks Kasutaja võimalust saidil registreerimine igal ajal tühistada, 10 aastat alates arve väljastamine. Vastupidi, otseturunduse eesmärgil e-posti koordinaate säilitatakse kuni töötlemisele vastuväidetava õiguse kasutamiseni, mille saab aktiveerida igale kliendile saadetava e-kirja allosas oleva lingi kaudu. Selle asemel töödeldakse navigeerimisandmeid kasutaja poolt soovitud teenuse osutamiseks vajaliku aja jooksul: viimasel on alati võimalik taotleda töötlemise katkestamist või andmete kustutamist, mida ta saab teha iseseisvalt läbi brauseri. seaded ja terminali salvestatud küpsiste eemaldamine.

Sätte olemus


Isikuandmete esitamine eelnimetatud eesmärkidel on valikuline, kuid selle puudumisel ei saa vastutav andmetöötleja vastavalt registreerida Kasutajaid saidile, lubada Kasutajatel saidil oste teha, saata reklaammaterjale või teha müüki otse e-posti teel, registreerida Kasutajad Rhea Cosmetics kaubamärgi toodetega seotud teabeteenustega, võtta vastu Kasutaja päring ja võimaldada neil sellel veebisaidil õigesti liikuda.

Andmeside adressaadid


Kogutud andmeid võib avaldada Dermosfera S.R.L. volitatud isikutele. saidi korraldamisele-haldamisele (nt administratiivtöötajad, klienditeenindajad, uudiskirjade saatmise eest vastutavad töötajad, juristid, süsteemiadministraatorid), kes on saanud haridust ja koolitust töötlemisviiside ja isikuandmete kaitse reeglite järgimise alal või välistele osapooltele (nt kolmandatest osapooltest tehniliste teenuste pakkujad, hostingu pakkujad, IT-ettevõtted), kes on selgelt määratud andmetöötlejateks. Kogutud andmeid, väljaspool eelnimetatud hüpoteese, ei avalikustata ega edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel ja igal juhul sellega lubatud viisil. Samuti ei edastata neid kolmandatesse riikidesse.

Huvitatud isiku õigused


EL määrus jätab endale õiguse saada vastutavalt töötlejalt juurdepääs isikuandmetele ja nende parandamine või tühistamine, samuti õigus nõuda neid puudutava töötlemise piiramist või sellele vastu seista. Samuti on andmesubjektil õigus oma isikuandmete töötlemiseks antud nõusolek tagasi võtta ja taotleda andmete teisaldamist.

Eespool nimetatud õiguste kasutamiseks võib huvitatud isik otse ühendust võtta Dermosfera S.R.L.-ga, asukohaga (40068) San Lazzaro di Savena (BO), Via Commenda 3/A, e-posti aadressil info@rheacosmetics.com

Lõpuks on huvitatud isikul õigus esitada personalikaitsegarantiile kaebus, järgides lingil olevaid juhiseid: https://www.garanteprivacy.it/web/guest/home/docweb/-/docweb- display/docweb/ 4535524