See sait töötleb isikuandmeid (nt sirvimisandmeid) ja kasutab küpsiseid küpsisepoliitikas kirjeldatud eesmärkide saavutamiseks. Te kinnitate, et nõustute selle kasutamisega, vajutades allolevat nuppu.

JAH, nõustun küpsistega

Credits

Bee Web Identity
Web design / coding
beestudio.net

Liberate le aragoste
Art direction / content
liberatelearagoste.it


Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics
Rhea Cosmetics Rhea Cosmetics

2Tone

Tooniv kahefaasiline losjoon / 150 ml
5

Kui teie eesmärk on toonuses keha, proovige lisaks jõusaalis treenimisele kasutada seda revolutsioonilist kahefaasilist toniseerivat ja pinguldavat toodet. Niipea kui pihustate seda ümbervormimist vajavatele piirkondadele, tungivad selle pinguldavad (oligopeptiid 4), hapnikuga varustavad (õllepärmi aminohapped) ja dermokaitsega (Raketi ekstrakt) biotehnoloogilised toimeained läbi naha ja hakkavad toimima. Stimuleerib neokollageeni ja elastiini sünteesi, et tõsta naha toonust.Mõjub pärisnaha sügavale struktuurile. Lilla* värvus ja puuviljane aroom pole seal juhuslikud: need tekitavad neurokosmeetilise toimega visuaalseid ja oftalmoloogilisi stiimuleid.

* Toote värvus võib siin esitatud värviga võrreldes erineda koostises sisalduvate looduslike toimeainete tõttu.

Te ei saa olla ilma kui...

INCI

Kas ma meeldisin sulle?

5
Valentina Corigliano

FUNKTSIONAALSED TOIMEAINED

KronoKompleks

Õllepärmi derivaat, mis tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet kahjulike keskkonnamõjude eest. Elustab ja pinguldab nahka.

GAG Tugevdaja

Molekul, mis parandab nahatooni suurendades GAG aktiivsust. Suurendab hüaluroonhappe sünteesi ning tänu kollageeni biostimulatsioonile on toniseeriv ja taastav toime.

Oligopeptiid 4

Stimuleerib 1. tüüpi kollageeni ja elastiini sünteesi. Aktiveerib bioloogilised promootorid ja tõstab nahatooni.

Transcutol®

Alkoholist ja eetrist moodustunud lahusti, mis soodustab toimeainete läbitungimist, lahustades sarvkesta lipiidmaatriksi.

Volum-Up

Gardenia Asiatica ekstrakt, mis stimuleerib lipiidide kogunemist rasvarakkude tasemel. See suurendab hüpodermilist lipiidikihti, suurendades kudede mahtu.

Täiteaine

Biotehnoloogiline ekstrakt, mis on saadud mikrovetikast Nannochloropsis oculata kombineerituna polüsahhariidi fraktsiooniga. Sellel on nii kohene kui ka pikaajaline pinguldav toime.

samuti soovitame...

siin on tooted, millega kombineerida 2Tone

CloudTone

Tooniv kehavaht

4.8

200 ml

Skulptuursed kontuurid, toonuses ja pingul nahk: uue täidluse ajajärk on alanud. Seda tänu vahule, mis suurendab naha...

ResculptBody

Morphosculpting kehahooldus/ Karbikomplekt CryoGeliga 100 ml, HotLotion 8 ampulli x 20 ml, Rhea Cup

5

Ühesõnaga olete proovinud teha Youtube'is Crossfiti, lõunapausil jooksulindil jooksmist ja seda nõlvajooksu, mis teie...

SleepTone

Üleöö tooniv palsam

5

150 ml

Esiteks on olemas kauni nimega toimeaine: NightShape. See on valmistatud mereplanktonist (läheb huvitavamaks, eks ole?),...